Her vises de godkjente turneringer som det er mulig å melde seg på.

Klubben er ikke påmeldt alle disse, men lag/klubb kan bruke listen for å finne turneringer de ønsker å delta på.



Dato Arrangørklubb Turneringsnavn Klasse E-post
2020        
         
14.-16.08. Follo HK Damer Thon Cup J 18, K (Elite - 2. div.) Kontakt
14.-16.08. HK Rygge Morsa Cup J/G 9-18, HU Kontakt
14.-16.08. Nøtterøy Håndball Elite Skjærgårdslekene J/G 16-18, K/M Kontakt
14.-16.08. Årstad IL Åpningscupen K/M Kontakt
14.-16.08 Åsane HB Fana Sparebank Cup J/G 12-18 kontakt
15.-16.08. Runar IL Runarcup Mini Barn, J/G 9-10 kontakt
18.-24.08. Årstad IL Åpningscupen 2020 J/G 12-20 kontakt
21.-23.08. Randesund IL Dyreparken Håndballfestival J/G 9-16, HU Kontakt
21.-23.08. IL Runar Håndball Runarcup J/G 11-13 Kontakt
21.-23.08. Åsane Håndball Fana Sparebank Cup K/M Kontakt
22.-23.08. Rælingen HK RHK Pre Season Challenge (Int) K (Elite og 1. div) Kontakt
22.-23.08. Åkra IL Åkra Håndball Cup Barn, J/G 9-10 Kontakt
28.-30.08. Førde IL Handball Førde Handball Cup J/G 11-18, K/M Kontakt
28.-30.08. Konnerud Håndball Drammen Håndballcup J/G 9-20, K/M, HU Kontakt
28.-30.08. Toten HK Starum Cup Barn, J/G 9-16 Kontakt
28.-30.08. Utleira Håndball Topphåndball weekend J/G 16-18, K/M (1.-4. div) Kontakt
28.-30.08. Årstad IL Åpningscupen 2020 J/G 7-11 kontakt
28.-30.08. Kristiansund KHK Cup (Reg) J/G 16, 20, K/M Kontakt
03.-06.09. Sola HK Sandnes Sparebank Cup J/G 9-16 Kontakt
04.-06.09. Ellingsrud IL Vårcup (Int) Barn, J/G 9-18, K/M Kontakt
04.-06.09. Flint Tønsberg Håndball Flint Tønsberg Cup Barn, J/G 9-16 Kontakt
04.-06.09. Herkules Håndball   J/G 10-16, HU Kontakt
04.-06.09. Rival IL Haugesund Harald Hårfagre Cup Barn, J/G 9-16 Kontakt
04.06.09 Voss HK Park Hotel Cup KS Kontakt
11.-13.09. Bossmo & Yttern IL Havmann Håndballturnering 2020 (Reg) Barn, J/G 9-18 Kontakt
11.-13.09 Hitra IL Sø'vest å regn Cup Barn, J/G 11-18, Senior Kontakt
11.-13.09. Lødingen IL Lødingen Cup (Int) K/M Kontakt
11.-13.09. Sandefjord Håndball Fjordcup (Int) J/G 9-18 Kontakt
18.-20.09. Bergsøy IL REM Cup (Reg) J/G 10-18 Kontakt
25.-27.09 Træff Træff Håndballcup (Reg) J/G 10-16 Kontakt
25.-27.09. Ørland Ballklubb Ørland Sparebank Håndballcup (Reg) J/G 10-16 Kontakt
25.-27.09. Tynset IF Håndball Aktiv Cup J/G 13-16 Kontakt
26.09. Enebakk IF Håndball Lokal vennskapsturnering (Reg) J/G 12 Kontakt
01.-04.10. Stavanger IF Håndball Kongeparken Cup Barn, J/G 9-14 Kontakt
02.-04.10. Røros IL RørosBanken Yngres Cup Barn, J/G 10-16 Kontakt
02.-04.10. SIF/Hessa IL Tafjord Håndball Cup Barn, J/G 9-18 Kontakt
02.-04.10. Stjørdal HK, Stjørdals-Blink og Fram IF Stjørdalscup Barn J/G 9-20 Kontakt
02.-04.10. Tønsberg Turn Håndball Messecup Barn, J/G 9-18, HU Kontakt
16.-18.10. Harstad HK Tjuvstarten (Reg) J/G 18, 20, K/M Kontakt
23.-25.10. IK Gimletroll Trollcup (Int) Barn, J/G 9-20. HU Kontakt
06.12. Ski IL Håndball Håndballcupn Ski Mini Barn Kontakt
18.-20.12. Bergen HK Julecupen 2020 Barn, J/G 7-11, TH Kontakt
26.-30.12. Langhus IL Håndball   J/G 8-18  Kontakt
27.-30.12 Orkanger Møller Bil Orkdal Julecup (Reg) J/G 14-16, KS Kontakt
27.-30.12. Bergen HK Julecupen 2020 J/G 12-16, Senior Kontakt
27.-30.12. Rolvsøy IF Romjulsturnering Barn, J/G 9-15 Kontakt
27.-30.12. Rælingen HK Julecup J/G 9-16 Kontakt
         
2021        
01.-03.01. Konnerud Håndball Konnerud Nyttårscup Barn, J/G 9-16, HU Kontakt
19.-21.02. Malvik IL og Hommelvik IL Malvik Håndballcup J/G 10-16 Kontakt
26.-28.02. Larvik Turn Peter Wessel Cup (Int) J/G 12-13 Kontakt
26.-28.03. Larvik Turn Peter Wessel Cup (Int) J/G 14-16 Kontakt
16.-18.04. NHF Region Innlandet Elverum Yngres Cup J/G 9-16 Kontakt
16.-18.04. Ørsta Handball Ørsta Cup Barn, J/G 9-20 Kontakt
21.-23.04. Kristiansand IF Quart Cup (Int) J/G 9-16 Kontakt
21.-23.04. Kristiansund IF OKEA Cup (Int) Barn, J/G 9-16, J/G 20 Kontakt
23.-25.04. LFH 09 Lillehammer Fåberg Håndball Baldus Cup Barn, J/G 9-18 Kontakt
24.-26.06. Skiens BK Nordisk Veteranturnering K/M (veteran) Kontakt
21.-23.05. Storhamar Håndball Storhamar Cup J/G 12-17 Kontakt
28.-30.05. Fjellhammer IL Håndball Bonaqua Cup Barn, J/G 9-20, K/M (4.-6. div.) Kontakt
28.-30.05. Storhamar Håndball Storhamar Cup Barn, J/G 9-15 Kontakt
21.-23.05. Tønsbergs Turn Håndball Messecup (Int) Barn, J/G 9-18, HU Kontakt
30.04.-02.05. Ellingsrud IL Vårcup (Int) Barn, J/G 9-20, K/M Kontakt
11.-13.06. Oppegård IL Håndballcup J/G 11-12 Kontakt
24.-27.06. Kjøkkelvik IL Bergen Cup (Int) Barn, J/G 9-16 Kontakt
13.-15.08. Storhamar Håndball Sparebank 1 Østlandet Cup J/G 12-16 Kontakt
20.-22.08. Ski IL Håndball Håndballcupen Ski (Int) J/G 9-16 Kontakt
21.08.-22.08. IL Runar Runar Minicup (Reg) Barn, J/G9-10 Kontakt
27.-29.08. IL Runar Runar Cup J/G 11-15 Kontakt
03.-05.09. Herkules IF Håndball Skien Håndballfestival Barn, J/G 9-16, HU Kontakt
HK Vestre Toten takker våre sponsorer
HK Vestre Toten takker våre sponsorer HK Vestre Toten takker våre sponsorer
HK Vestre Toten takker våre sponsorer HK Vestre Toten takker våre sponsorer
HK Vestre Toten takker våre sponsorer HK Vestre Toten takker våre sponsorer
HK Vestre Toten takker våre sponsorer HK Vestre Toten takker våre sponsorer
HK Vestre Toten takker våre sponsorer HK Vestre Toten takker våre sponsorer
HK Vestre Toten takker våre sponsorer HK Vestre Toten takker våre sponsorer
HK Vestre Toten takker våre sponsorer HK Vestre Toten takker våre sponsorer
HK Vestre Toten takker våre sponsorer HK Vestre Toten takker våre sponsorer
HK Vestre Toten takker våre sponsorer HK Vestre Toten takker våre sponsorer